Vinoteka 13 “Wina dobrze ułożone” przez Ewosoft

Z początkiem kwietnia 2018r. prestiżowa, istniejąca od wielu lat na rynku polskim, luksusowa sieć sklepów z winem - Vinoteka 13, należąca do Holding Liwa sp. z o.o., uruchomiła najnowszą wersję swojego sklepu internetowego.

Sklep powstał w oparciu o platformę ewosoftB2C.net Platform, będącą nowoczesnym systemem do zautomatyzowanej sprzedaży towarów i usług.

Platforma zapewnia integrację z oprogramowaniem sprzedażowo - handlowym S4H, co przekłada się na zachowanie realnych stanów magazynowych i umożliwia równoczesną sprzedaż online i offline. Wzorcowe funkcjonowanie sprzedaży wielokanałowej oznacza gwarancję otrzymania towaru przez dokonujących transakcji klientów oraz zawsze poprawne dane dotyczące ilości towarów dla właściciela sklepu.

 

 

Nowa wersja sklepu cechuje się bardzo dużą wydajnością, zapewniającą sprawne i szybkie funkcjonowanie w obliczu bardzo dużej ilości produktów, czy tez znaczącego ruchu w sklepie. Nowoczesny panel administracyjny posiada ciekawe funkcje, takie jak autozapisywanie czy funkcja "przeciągnij upuść".

 

 

Platforma ewosoftB2C.net Platform zapewnia również zaawansowany system atrybutowania i filtrowania produktów oraz wprowadzanie wielu różnych form rabatowania od prostych, typu promocja, do bardziej zaawansowanych np. grupowe rabatowanie według wybranych atrybutów, czy grup produktowych.

Zespół Ewosoft zadbał również o bardzo wysoki poziom responsywności i skalowalności - aplikacja sklepu rozpoznaje i dostosowuje się do rodzaju urządzenia, na którym jest używana.

 

 

Integracja z Google Analytics zapewnia dostęp do wszelkiego rodzaju statystyk związanych z funkcjonowaniem sklepu, takich jak ruch internetowy, konwersja, zwrot z inwestycji (ROI).

Sklep umożliwia dokonywanie płatności online, dzięki integracji z usługą dotpay.

"Platforma ewosoftB2C.net Platform zapewniła nam nie tylko podstawowe funkcje związane z działalnością sklepu internetowego, ale również stworzyła ogromne możliwości do rozwoju. Jedną z głównych zalet tej platformy jest fakt, iż nie jest to zamknięte środowisko. Pozwala na dość swobodne rozwijanie nowych funkcjonalności, jak i dopracowywanie obecnych. To niezwykle ważna cecha w kontekście ciągle zmieniających się trendów w sprzedaży online". - powiedział pan Mateusz Ciba, Dyrektor PR i Marketing Holding Liwa sp. z .o.o.

Sklep dostępny pod adresem: vinoteka13.pl