ewosoftB2C.net Platform

Szukasz rozwiązania, które zautomatyzuje sprzedaż w Twoim sklepie internetowym, a nawet będzie gotowe do połączenia się z Twoim systemem ERP?

ewosoftB2C.net Platform to system do zautomatyzowanej sprzedaży towarów dedykowany klientom detalicznym. Platforma może zostać zintegrowana z dowolnym zewnętrznym systemem IT, np. służącym do zarządzania w firmie (ERP).

ewosoftB2C.net Platform, dzięki integracji z system ERP, umożliwia w sposób automatyczny i w czasie rzeczywistym wymianę takich danych, jak dostępna liczba towarów, składanych zamówień czy ceny. Pozwala to właścicielom sklepów internetowych zwiększać zadowolenie swoich klientów, które przekłada się na wzrost sprzedaży oraz dynamiczniejszy rozwój firmy.

Brak opcji „Towar chwilowo niedostępny”

Zmorą e-commerce’ów jest często pojawiąjący się komunikat przy towarach – „Produkt chwilowo niedostępny”. To moment bardzo frustrujący dla klienta, który nie tylko opuszcza sklep, ale zapamiętuje go też jako ten z wybrakowanym asortymentem. Aby nie pozostawiać w pamięci użytkownika tak złych wspomnień, Ewosoft proponuje rozwiązanie – pilnowanie stanów magazynowych. Ta funkcja pozwala nie wyświetlać w e-sklepie towaru, który jest w danym czasie niedostępny w magazynie, lub ustawić wybrany komunikat informujący o jego braku i możliwym czasie realizacji zamówienia. Proste? A jakże. I co najważniejsze – działa!

Narzędzie wspomagające budowanie satysfakcji klientów z zakupów w czasie wyprzedaży lub w przypadku rozproszonej sprzedaży

ewosoftB2C.net Platform doskonale sprawdza się również w rozproszonej sieci sprzedaży, gdy w ramach jednego systemu obsługiwane są sklep internetowy oraz stacjonarny. Tworząc to rozwiązanie, założyliśmy, że użytkownik, który dokonuje zakupu w internecie, musi mieć gwarancję otrzymania towaru. Tak powstała funkcja pilnowania procesu transakcyjności, która nie tylko umożliwia integrację oferty między sklepami offline i online, ale również pilnuje, by e-konsument był zadowolony ze swojego zakupu. A to przekłada się w wymierny sposób na poziom jego satysfakcji.

Rozwiązanie Ewosoftu pozwala na integrację z e-płatnościami, systemami porównywania cen i opinii oraz z firmą kurierską. Sklepy internetowe tworzone w oparciu o naszą technologię są responsywne, szybkie i wydajne.

Zobacz Case Study:
Polskie Koleje Linowe
Bikershop
Modny Dom 24
Thalgo La Beauté Marine
Corin Lingerie Manufacturer

Technologia