Od sprzedaży krajowej do zagranicznej dzięki rozwiązaniu Ewosoft

We wrześniu 2017r. sklep internetowy modnydom24.pl firmy Cerpol, powstały w oparciu o ewosoftB2C.net Platform, zyskał niezwykle istotną funkcjonalność, dzięki której bogaty asortyment płytek ceramicznych oraz wyposażenia wnętrz stał się dostępny dla klientów zagranicznych.

Rozwiązanie wprowadzone przez Ewosoft zapewnia integrację wielowalutowości obsługiwanej w wykorzystywanym przez firmę Cerpol systemie Comarch ERP XL. Oznacza to, że ceny nie są ustalane poprzez pomnożenie kursu waluty, lecz wynikają bezpośrednio z wartości wprowadzonych w systemie ERP.

Narzędzie zapewnia ponadto utrzymanie aktualnych stanów magazynowych przy jednoczesnej sprzedaży online i offline.

Łatwość w tworzeniu różnych wersji językowych i dodawaniu walut to kolejne atuty.

"Rozwiązanie zaproponowane przez firmę Ewosoft jest dla nas bardzo cenne. Zachowaliśmy możliwość zarządzania ceną w naszym systemie ERP, dzięki czemu mamy pełną kontrolę nad cenami towarów w innych walutach.
Już od jakiegoś czasu otrzymywaliśmy sygnały od klientów zagranicznych o zainteresowaniu naszą ofertą – rozwiązanie Ewosoft jest realną odpowiedzią na naszą potrzebę biznesową i umożliwia otwarcie na nowe rynki zbytu. To milowy krok w naszej działalności. ” - mówi pani Malwina Palowska, Kierownik ds. sprzedaży detalicznej firmy Cerpol.

Wdrożenie jest bezpośrednią odpowiedzią na potrzeby firmy Cerpol i jej klientów - możliwe stało się rozszerzenie rynku zbytu i rozwój biznesu poprzez sprzedaż w innych walutach.

„Misją Ewosoft jest umacnianie potencjału biznesowego naszych klientów poprzez korzystanie z rozwiązań Ewosoft - jestem dumny, że możemy zaprezentować kolejny przykład udowadniający, że rzeczywiście tak się dzieje”. - mówi Wojciech Bukry, właściciel firmy Ewosoft

Strona dostępna pod adresem : modnydom24.pl