Nowy poziom komfortu zakupów w sklepie Thalgo

Polski oddział międzynarodowej luksusowej marki Thalgo, produkującej kosmetyki do pielęgnacji skóry, uruchomił nową, odświeżoną wersję swojego sklepu internetowego.

Wdrożenie zostało przeprowadzone przez zespół Ewosoft w oparciu o najnowszą wersję narzędzia ewosoftB2C.net Platform, zapewniającą pełną integrację z wdrożonym już wcześniej w firmie Thalgo systemem Comarch ERP XL.

 

 

Uruchomienie nowej wersji sklepu internetowego jest wyrazem dbałości firmy Thalgo o jak najwyższą jakość obsługi klienta indywidualnego i zapewnienie dostępu do pełni informacji dotyczących tej prestiżowej marki, w tym działania produktów i zabiegów, czy wskazania lokalizacji salonów kosmetycznych.

 

 

Możliwości wielowymiarowego filtrowania produktów i zabiegów towarzyszy zaprojektowana przez zespół Ewosoft funkcja kreatora produktów dodatkowo „podpowiadająca” klientowi inne towary dopasowane do danej linii.

Nowy sklep oferuje również możliwość dynamicznego wyszukiwania punktów sprzedaży i salonów SPA z wykorzystaniem interfejsu map Google.

Dodatkowo zespół Ewosoft zaprojektował rozwiązanie, które pozwala uporać się z bardzo częstym problemem w tego typu modelach biznesowych. Jest to mechanizm, który gratyfikuje konkretny salon z sieci partnerskiej za zakupy wykonane w centralnym sklepie internetowym.

 

 

Nowoczesny i responsywny design sklepu oraz funkcjonalności umożliwiające w prosty i intuicyjny sposób uzyskanie kompleksowych informacji na wybrany temat, zapewniają indywidualnemu klientowi komfort w korzystaniu ze sklepu i promują produkty i usługi firmy Thalgo na miarę prestiżu marki.

Sklep dostępny pod adresem www.thalgo.pl