ewosoftCMS.net w nowej odsłonie dla ALPOL Sp. z o.o.

Z początkiem września 2017r w firmie Alpol, która jest jednym z największych ogólnopolskich dystrybutorów elektronicznych systemów zabezpieczeń (CCTV, SSP, SSWIN, DSO i inne), Ewosoft Systemy Informatyczne przeprowadziło wdrożenie innowacyjnej, odświeżonej wersji jednego ze swoich najpopularniejszych produktów - ewosoftCMS.net.

System ten służy do zarządzania treścią oraz jako framework budowy stron internetowych. Produkt wyróżnia intuicyjność, łatwość w obsłudze, a przy tym duża funkcjonalność oraz nowoczesny design. Ogromnym walorem jest również jego responsywność, czyli odpowiednie skalowanie na dowolnym urządzeniu.

"Szczególnie zależało nam na stworzeniu portalu, który łączy funkcjonalności dostosowane dokładnie do naszych potrzeb, umożliwia nam samodzielne zarządzanie treściami serwisu i jego przyszły rozwój oraz nowoczesny design, który odświeży wizerunek naszej firmy jako marki. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z firmą Ewosoft i z efektu końcowego - cel udało się osiągnąć. Współpraca przebiegała w sposób elastyczny i ze zrozumieniem naszych potrzeb.” - mówi Paweł Zemła - dyrektor handlowy firmy ALPOL Sp. z o.o.

Design strony jest spójny z nową koncepcją wizerunkową firmy ALPOL, budowaną w oparciu o zasady CI - corporate identification. Firma Ewosoft zadbała również o to, aby zoptymalizować portal pod kątem SEO.

"Projektując od podstaw nową wersję portalu dla firmy ALPOL Security Systems postawiliśmy na jasną i czystą strukturę, która wprowadza nową jakość w komunikacji. Zależało nam na tym, aby użytkownicy z przyjemnością i w prosty sposób mogli poruszać się po nowej stronie, przy okazji ciesząc się przejrzystym i czytelnym design'em" - dodaje Wojciech Bukry, właściciel firmy Ewosoft.

Informacje o ALPOL Sp. z o.o.: www.e-alpol.com.pl