ewosoftCMS.net

Proste i intuicyjne zarządzanie treścią

ewosoftCMS.net to system do budowy i zarządzania stronami oraz portalami internetowymi. Pozwala tworzyć nowoczesne i intuicyjne strony w zakresie zarządzania treścią oraz designem. System ma takie funkcjonalności, jak edytor treści, mediów, menu, sliderów, formularzy, ról użytkowników czy autoryzacji treści. Rozbudowa narzędzia jest możliwa dzięki bazie rozszerzeń (plug-inów).

Wiele dostępnych na rynku CMS-ów „cierpi” na nadmiarową liczbę funkcji i wysoki poziom komplikacji interfejsu. Nasz pomysł to dostosowywanie funkcjonalności narzędzia do potrzeb użytkownika. Oznacza to, że zbędne opcje dla danego konta są ukrywane, a te ważniejsze – wyświetlane jako istotne. Strony tworzone za pomocą CMS od Ewosoft mają jasną i czystą strukturę – zarówno dla odbiorców, jak i administratorów.

CMS jest integralną częścią każdej aplikacji Ewosoft. Narzędzie jest wykorzystywane do budowy treści w sklepach internetowych B2C i B2B od Ewosoft. Za jego pomocą można zarządzać contentem w kartach produktowych czy atrybuować towary.

Dzięki integracji CMS-u z pozostałymi funkcjami aplikacji możliwy jest szybki i łatwy eksport wybranych danych z e-commerce (np.: promowanych produktów, nowości czy artykułów na promocjach) do stron i portali wizerunkowych firmy.

Technologia