Tri Babe powered by ewosoft.com

"The more you dream the more you achieve". M. Phelps

Z przyjemnością informujemy, że EWOSOFT na mocy umowy sponsorskiej, został partnerem głównym Ani Tomicy - triathlonistki kategorii PRO (specjalizacja cross triathlon).

"W życiu najważniejsze są marzenia oraz cele które sobie wyznaczamy. To one nas napędzają, pchają do przodu. Dzięki nim jesteśmy kim jesteśmy i zmierzamy w wyznaczonym kierunku. Bywa tak, że nasze marzenia są na tyle odważne, że ciężko jest je samemu zrealizować. Ale trzeba marzyć dalej, dążyć do ich spełnienia i nie poddawać się, ponieważ właśnie w tym momencie może pojawić się osoba, która zacznie marzyć razem z Tobą.

Moje marzenia i cele są coraz bliższe realizacji, właśnie dzięki wspólnej drodze do wyznaczonego celu. A wszystko to jest możliwe dzięki firmie ewosoft.com - Systemy Informatyczne

Nasze losy połączyły się nie przypadkowo. EWOSOFT SYSTEMY INFORMATYCZNE od lat wspiera liczne inicjatywy sportowe m.in. jako partner XTERRA POLAND, zawodów triathlonowych z cyklu Pucharu Europy, jednocześnie umożliwiającymi zdobycie kwalifikacji na Mistrzostwa Świata XTERRA, które corocznie odbywają się na Hawajach. Dodatkowo w tym roku podczas Xterra Poland odbędą się Mistrzostwa Polski w Cross Triathlonie, na których mam zamiar powalczyć o jak najlepsze miejsce w Elicie Kobiet.

Jestem mega szczęśliwa, że to wsparcie pojawiło się w tak ważnym dla mnie momencie." - mówi Ania Tomica, 0becnie 6 zawodniczka Pucharu Europy Xterra i zwyciężczyni MTB Trophy.

"Współpraca z Ania wpisuje się idealnie w naszą strategie biznesową jednocześnie łącząc pasje która jest u podstaw działania naszej firmy z duchem wartości sportowych oraz siły w dążeniu do celu." - mówi Wojciech Bukry, właściciel firmy

Ania Tomica z pływania poprzez kolarstwo górskie do zawodowego cross triathlonu

Ania w wieku 15 lat rozpoczęła swoją przygodę ze sportem w szkole pływania SwimSport, jednak już po dwóch latach postanowiła rozszerzyć swoją pasję o kolarstwo górskie. Od 2009 do 2013 roku wielokrotnie zdobywała podium podczas maratonów MTB oraz podczas wyścigów etapowych MTB o zasięgu międzynarodowym.

W 2016 roku odkryła triathlon oraz zawody z cyklu Xterra - ogólnoświatowy cykl triathlonu w wersji cross. Podczas pierwszych dwóch sezonów została wielokrotną medalistką wielu imprez triathlonowych i cross triathlonowych w Polsce i Czechach.

Od 2018 roku Ania startuje w kategorii Pro ze specjalizacją w cross triathlonie. Obecnie 6 zawodniczka Pucharu Europy Xterra i zwyciężczyni MTB Trophy.

O firmie EWOSOFT

EWOSOFT SYSTEMY INFORMATYCZNE działa na rynku od 2000 roku. Realizuje prestiżowe projekty zarówno w Polsce jak i za granicą. Specjalizuje się w tworzeniu zintegrowanych systemów informatycznych dla średnich i dużych firm oraz Klientów korporacyjnych. EWOSOFT SYSTEMY INFORMATYCZNE to ekspert w budowie wydajnych i innowacyjnych platform sprzedażowych B2B, B2C, CRM, CMS oraz aplikacji webowych i mobilnych. EWOSOFT to również specjalista w zakresie integracji już istniejących systemów informatycznych.