THALGO LA BEAUTE MARINE jeszcze bliżej Ciebie

W październiku 2017r. uruchomiona została nowa wersja polskiej strony internetowej znanej francuskiej marki kosmetycznej THALGO LA BEAUTE MARINE.

Celem towarzyszącym powstaniu nowej strony było stworzenie portalu wizerunkowego, który odzwierciedli prestiż marki, zapewni pełnię informacji na temat firmy oraz spójność z wizerunkiem korporacji promowanym na rynkach zagranicznych.

 

 

Nowa szata graficzna zapewnia jasną i przejrzystą nawigację po poszczególnych sekcjach dostarczając klientowi informacji zarówno na temat produktów i zabiegów dostępnych w salonach Thalgo, jak i lokalizacji salonów.

Dzięki integracji rozwiązania Ewosoft z systemem Comarch ERP XL, uzyskano możliwość dynamicznej prezentacji sieci sprzedaży oraz salonów THALGO, wraz z możliwością ich wyszukiwania z wykorzystaniem interfejsu map Google.

 

 

Nowo dodane sekcje: media oraz news dopełniają całość komunikacji poprzez prezentację bieżących artykułów prasowych i aktualnych informacji na na temat działań firmy.

Portal firmy Thalgo powstał w oparciu o najnowszą wersję rozwiązania ewosoftCMS.net zapewniająca intuicyjność w obsłudze oraz funkcjonalność dopasowaną dokładnie do potrzeb klienta.

Firma Ewosoft zadbała również o responsywność portalu oraz optymalizację pod kątem SEO, która zapewnia odpowiednie pozycjonowanie oraz kierowanie na portal wartościowego ruchu docelowego.

Portal dostępny jest pod adresem www.thalgo.pl