Nowe biuro firmy w Krakowskim Parku Technologicznym

Nowe biuro Ewosoft pokazuje, że polskie standardy pracy zaczynają doganiać biura z Doliny Krzemowej, łącząc w sobie nowoczesność oraz komfort pracy.

Nowe pokolenie, poszukując pracy, zwraca uwagę już nie tylko na możliwość rozwoju czy zakres obowiązków. Bardzo ważne jest także miejsce pracy, w którym przychodzi mu spędzać większość swojego czasu. Biuro spełniające wymagania młodego pokolenia powinno być nie tylko przestronne, ale również zapewniać wygodę, innowacyjne rozwiązania, tworzyć odpowiednią atmosferę pracy oraz możliwość relaksu.

Nowoczesna firma to nowoczesne biuro

Nowe biuro Ewosoft, to nie tylko powierzchnia, ale również koncepcja przyjaznego otoczenia, możliwość relaksu, eko rozwiązania, a co najważniejsze systemy i wyposażenie usprawniające pracę.

Biuro zostało zaprojektowane w stylu, który charakteryzuje prostota, ale jednocześnie innowacyjność.  Największą część biura zajmują stanowiska pracy z jasnym podziałem na zespoły projektowe oraz support’owe.  Nie zabraknie też przestrzeni do kreatywnej pracy (Concept Room) oraz kilku pomieszczeń typu „Focus Room”, które umożliwią pracę w małych zespołach.

W Ewosoft wiele osób pracuje poza biurem, wspierając projekty zewnętrzne. Dla tych, którzy w biurze bywają rzadko, przygotowane zostały miejsca typu „hot desk” oraz osobiste szafki (lockery), co ułatwia asymilację przy częstej zmianie miejsca.