Jesteśmy na OPEN EYES ECONOMY SUMMIT 2016

Open Eyes Economy Summit 2016 to pierwsza edycja międzynarodowego forum poświęconego Ekonomii Wartości, które odbędzie się w dn. 15-16 listopada 2016 r. w ICE Kraków w Krakowie. Przez 2 dni organizatorzy będą "otwierać oczy" na problemy związane ze sprzężonym rozwojem społecznym i gospodarczym. Na możliwe rozwiązania tych problemów. Na metody współpracy w trójkącie „społeczeństwo – biznes – instytucje”.

Na scenach Open Eyes Economy wystąpią najwybitniejsze umysły z Polski i z krajów całego świata. Przedstawiciele najbardziej innowacyjnych przedsiębiorstw, naukowcy i działacze społeczni. Miks perspektyw, doświadczeń i zaangażowania będzie inspiracją i potężnym bodźcem do działania.

Organizatorzy OEES proponują nową, odświeżoną formułę konferencji o tematyce biznesowej i rezygnację z tradycyjnych paneli dyskusyjnych. Stawiają na sesje inspiracyjne, living case study, czyli najbardziej inspirujące studia przypadków z całego świata oraz pojedynki intelektualne, czyli BITWY, inspirowane pojedynkami poetów i raperów (tzw. slam battles). Będą to starcia dwóch jak najbardziej różnych punktów widzenia.

Wśród prelegentów OEES będą m.in.: prof. Akiko Okabe - architekt z Uniwersytetu w Tokio, prof. Simon Tay - prezes Instytutu Spraw Zagranicznych w Singapurze, Jennifer Clark - starszy wiceprezes Green and Corporate Community Investment, SKANSKA, José Ignacio Nuno - dyrektor i założyciel meksykańskiej firmy Suhab, prof. Danuta Hübner - ekonomistka, posłanka do Parlamentu Europejskiego, prof. Jerzy Hausner - ekonomista z Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, Faith Liddell - dyrektor Festiwalu Edynburskiego, Natalia Hahn - globalny menedżer ds. rozwoju, Retail & Expansion, IKEA Group, Harm Goossens - wiceprezes wykonawczy CEE oraz prezes firmy Unilever w Europie Środkowo-Wschodniej, Piotr Voelkel - przedsiębiorca, Grupa VOX, Ana de Palacio - b. Minister Spraw Zagranicznych Hiszpanii, prof. Salvatore Babones - socjolog z Uniwersytetu w Sydney.

Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Gospodarki i Administracji Publicznej, partnerem: Miasto Kraków, Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego i Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie.

Więcej: www.oees.pl

Źródło informacji: Centrum Prasowe PAP

update: 16-11-2016

Foto-relacja