Jesteśmy na Annual Business in Małopolska Meeting 2016

Annual Business in Małopolska Meeting 2016 – Let’s Meet!
3 listopada 2016, Krakowski Park Technologiczny

Annual Business in Małopolska Meeting to jedno z najważniejszych wydarzeń gospodarczych w Małopolsce. Pomysłodawcą i organizatorem wydarzenia jest Krakowski Park Technologicznych. W tym roku ABiMM odbędzie się po raz siódmy. Wydarzenie łączy różne środowiska i branże. KPT jako zarządca specjalnej strefy ekonomicznej i parku technologicznego współpracuje zarówno z początkującymi start-upami, jak i z wysoko rozwiniętymi przedsiębiorstwami.

Annual Business in Małopolska Meeting odbywa się w Krakowie od 2009 roku i gromadzi liczne grono przedsiębiorców, polityków oraz samorządowców Impreza z każdym rokiem nabiera rozmachu i zyskuje coraz większy prestiż. Goście podkreślają jej wysoki poziom merytoryczny, znakomity dobór prelegentów oraz doskonałą organizację.
Wśród gości ABiMM byli m.in. prezydenci Lech Wałęsa, Aleksander Kwaśniewski, Bronisław Komorowski, Komisarz Elżbieta Bieńkowska oraz profesor Edwarda C. Prescott, laureat nagrody Nobla w dziedzinie ekonomii. Co roku na konferencji obecni są eksperci w dziedzinie gospodarczej, posłowie, europarlamentarzyści, władze województwa, przedstawiciele mediów regionalnych i ogólnopolskich oraz – przede wszystkim – przedsiębiorcy z naszego regionu.

więcej: www.kpt.krakow.pl

update: 2016-11-04

Foto-relacja