Inkubowana kawa w EWOSOFT

W piątek 7 września o godzinie 14.00 odbyło się kolejne spotkanie z cyklu Inkubowana kawa.

Spotkanie wyjątkowe ponieważ miało miejsce poza Krakowskim Parkiem Technologicznym. Tym razem firmy z Inkubatora Technologicznego KPT zagościły w siedziby firmy Ewosoft.

Tam swoim doświadczeniem podzieli się właścicel firmy - Wojciech Bukry. Jego wiedza i umiejętność jej przekazywania zostały docenione m.in. przez organizatorów konkursu Microsoft Imagine Cup*, w którego jury zasiadał aż trzykrotnie.

Podczas najbliższej Inkubowanej kawy Wojciech Bukry opowie o tym na co zwracać uwagę przy rozpoczynaniu działalności, jak szukać finansowania oraz jak zdobyć atrakcyjnych klientów.

Wszystkich lokatorów Inkubatora Technologicznego KPT serdecznie zapraszamy na najbliższe spotkanie!

Inkubowana kawa odbędzie się w ramach projektu „Integrator”, współfinansowanego przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu „Kreator innowacyjności – wsparcie innowacyjnej przedsiębiorczości akademickiej”.

*Microsoft Imagine Cup, w Polsce współorganizowany z Instytutem Wzornictwa Przemysłowego, to konkurs technologiczny stworzony z myślą o młodych, utalentowanych ludziach, którzy w ramach rywalizacji tworzą innowacyjne rozwiązania informatyczne oraz uczą się przekształcać swoje pomysły technologiczne w produkty rynkowe.