ewosoftRESERVATIONS.net

Automatyzacja rezerwacji miejsc i personalizacja oferty dla obiektów hotelarskich

ewosoftRESERVATIONS.net to system dedykowany branży hotelarskiej, służący do sprzedaży i kontroli liczby rezerwacji pokojów. Narzędzie automatycznie pilnuje dostępności miejsc hotelowych w danym okresie, gdy są one rezerwowane z różnych źródeł (za pomocą strony internetowej, portali bookingowych czy recepcji). Ma również funkcjonalność sugerowania miejsc w pobliskich hotelach, które działają w ramach sieci.

Zwinne zarządzanie cenami

Oprócz niedopuszczania do sytuacji overbookingu w hotelarstwie liczą się także ceny. Jedną z funkcjonalności rozwiązania od Ewosoft jest pilnowanie cen pokojów hotelowych. Na ich wysokość wpływa wiele czynników, m.in.: dzień tygodnia, zbliżające się święta lub wydarzenia. Na podstawie takich informacji tworzona jest macierz dynamicznego wyceniania pokojów hotelowych. Automatyczne monitorowanie tych zmiennych ułatwia pracę.

Personalizacja jako nowa jakość w obsłudze gości

System ewosoftRESERVATIONS.net oferuje usługę My Hotel Ewosoft, która wyprzedza życzenia gościa hotelowego oraz pozwala obsłużyć go w wyjątkowy sposób. Funkcjonalność automatycznie (na podstawie zapamiętanych wyborów gości) tworzy spersonalizowane oferty kierowane do klientów, którzy korzystają z programu lojalnościowego obiektu.

Rozwiązanie może zostać zintegrowane z zewnętrznymi systemami dla branży hotelarskiej (Channel Manager), e-płatnościami, a nawet sklepem internetowym! Naszym zdaniem automatyzacja i personalizacja to kierunek, w którym podążać będą usługi hotelowe w XXI wieku.

Zobacz Case Study

Technologia