ewosoftPARTNER.net

Zwiększaj oraz agreguj sprzedaż dzięki lojalności klientów i partnerów

ewosoftPARTNER.net to system programu partnerskiego (lojalnościowego), który, w zależności od potrzeb może być skierowany zarówno do klientów detalicznych, jak i hurtowych. Sklep internetowy wyposażony w taką funkcjonalność nagradza konsumentów w zamian za ich aktywność (m.in. sprzedażową).

System odnotowuje każde zakupy. W momencie, gdy zostaną spełnione warunki (np. minimalna wartość zamówienia), mechanizm automatycznie dolicza dodatkowe upusty lub inną formę nagrody dla użytkownika. Program partnerski może działać również w sektorze B2B i np.: automatycznie obliczać marżę od sprzedaży oraz dopisywać ją do „rachunku” danego partnera.

Filary działania programu partnerskiego według Ewosoft

Program partnerski musi opierać się na zaufaniu i przejrzystych zasadach. Dlatego rozwiązanie ewosoftPARTNER.net jest zautomatyzowane, szybkie i transparentne w działaniu.

ewosoftPARTNER.net zintegrowany z systemem zewnętrznym, np. ERP, daje również możliwość obsługi kont użytkowników, podsumowywania zebranych punktów, akceleracji punktowej oraz prezentacji i zamawiania „nagród”. To wszystko jest możliwe w związku z działaniem systemu automatycznego wystawiania dokumentów sprzedażowych.

Dzięki integracji programu z platformą sprzedażową ewosoftB2C.net Platform istnieje możliwość wygenerowania sklepu internetowego z nagrodami. Takie rozwiązanie umożliwia łatwą (zarówno dla klienta, jak i organizatora programu) wymianę punktów zebranych w ramach programu lojalnościowego na nagrody. System wyposażony jest w dopasowaną do potrzeb projektu mechanikę wyliczania punktów.

Technologia