ewosoftCRM.net

System do zarządzania relacjami poszerzony o dodatkowe możliwości

ewosoftCRM.net to narzędzie do zarządzania kontaktami oraz budowania relacji z klientami lub partnerami handlowymi. Rozwiązanie od Ewosoft ma zestaw funkcjonalności związanych z CRM-em, czyli możliwość wprowadzania szczegółowych danych klienta i odnotowywania aktywności związanych z kontaktem.

W połączeniu z rozwiązaniami dla B2C i B2B od Ewosoft jego funkcjonalność wzbogaca się m.in. o możliwość wglądu do listy dokonanych przez dany kontakt zakupów w systemie zamówień i faktur. Dodatkowo CRM oferuje opcję włączenia modułu reklamacji. Klient, logując się do swojego konta w e-systemie, otrzymuje możliwość zgłoszenia reklamacji. Jednocześnie nie musi szukać faktury lub karty gwarancyjnej reklamowanego towaru, ponieważ ma do nich dostęp już w systemie. To bardzo wygodne narzędzie, pozwalające również obsługiwać wszystkie operacje reklamacyjne w jednym miejscu.

Zbieranie danych na temat zakupów klienta jest niezwykle ważną funkcją dla tych, którym zależy na budowaniu dobrych i personalnych relacji z kupującymi. Dzięki naszemu rozwiązaniu sprzedawca dokładnie wie, jakie towary i jak często zamawia Klient oraz na jakie kwoty składa zamówienie. Wie również, jakie ma problemy m.in. z towarem. Te dane pozwalają na utrzymanie relacji na wysokim poziomie oraz lepiej dopasowywać ofertę sprzedażową.

Technologia