ewosoftCONNECT.net

Technologia, która jest tajemnicą naszego sukcesu

Nasze rozwiązania mogą działać autonomicznie. Jednak prawdziwa magia zaczyna się dopiero wtedy, gdy nasze narzędzia zasilimy danymi z zewnętrznego systemu, np. ERP lub CRM. Jednak aby było to możliwe, musiał powstać „tłumacz”, który będzie działał na styku systemu klienta i rozwiązania od Ewosoftu. ewosoftCONNECT.net to niezwykle szybki i wydajny tłumacz języka programistycznego, potrafiący skomunikować dwa niekomunikujące się w tym samym języku systemy.

Jak działa ewosoftCONNECT.net?

ewosoftCONNECT.net tłumaczy i opracowuje dane od klienta, które dostarczane są do systemów Ewosoftu (sklepu internetowego B2C, B2B, programu partnerskiego, CRM, ewosoftWORKFLOW.net). Jednocześnie dane w języku Ewosoftu są tłumaczone na język systemu zewnętrznego i przekazywane do niego. Usługa działa więc dwustronnie w czasie rzeczywistym lub różnicowo (czyli w momencie, gdy zmienią się dane). Takie rozwiązanie pozwala zwiększyć funkcjonalność np. systemu ERP o opcje związane ze sprzedażą online (pilnowanie stanów magazynowych, cen lub płatności). A system do zarządzania jest skupiony na operacjach księgowych.

Wydajne ERP-y

Technologia, którą stosuje Ewosoft, pozwala znacząco odciążyć ERP, zwłaszcza w sytuacji, gdy danych do przechowywania i przetwarzania jest bardzo dużo (towary, zamówienia, użytkownicy). Dzięki zastosowaniu replikacji takich informacji, jak opisy towarów, zdjęcia produktów itp. do bazy Ewosoft, system ERP nie jest każdorazowo pytany o te dane – w efekcie pracuje wydajniej.

Każdorazowo, gdy klient wysyła żądanie o pokazanie informacji na temat danego produktu, nasz system nie musi łączyć się z ERP w celu ich pozyskania. Dane te przechowuje w swojej bazie, natomiast z zewnętrznym systemem IT wymienia w czasie rzeczywistym informacje dotyczące ilości i ceny towaru oraz przesyła dokumenty sprzedażowe (wygenerowane przez ERP) po dokonaniu przez klienta zakupu.

Proces replikacji może odbywać się w ustalonych odstępach czasowych lub różnicowo, czyli w momencie, gdy zmienią się dane. To znacząco wpływa na wydajność systemu do zarządzania, przyspieszając jego pracę i w efekcie zwiększając zadowolenie klienta.

Zobacz Case Study:
Polskie Koleje Linowe
Modny Dom 24
Vector Katowice
Mount Blanc
Bikershop
Firma Handlowa Jacek
Thalgo La Beauté Marine
Likus Hotele & Restauracje
Corin Lingerie Manufacturer

Technologia