ewosoftB2B.net Platform

Chcesz stworzyć wygodną przestrzeń dla swoich kontrahentów, którzy zamawiają Twoje produkty za pomocą platformy B2B?

ewosoftB2B.net Platform to dedykowany partnerom handlowym system do zautomatyzowanej sprzedaży towarów. Platforma może zostać zintegrowana z dowolnym zewnętrznym systemem IT, np. służącym do zarządzania w firmie (ERP).

Jeżeli Twój rynek jest konkurencyjny, jakość obsługi klienta hurtowego może być jednym z decydujących czynników wyboru. Nasz system do zamówień odpowiada na zmieniające się potrzeby współczesnego handlowca. ewosoftB2B.net Platform, dzięki integracji z systemem ERP, pozwala na wymianę w czasie rzeczywistym takich danych, jak dostępna liczba towarów, ceny, składane zamówienia, faktury, dokumenty sprzedażowe i płatności – również dedykowane dla danego kontrahenta. To wszystko w sposób automatyczny i w czasie rzeczywistym.

Automatyzacja sprzedaży pozwala dokładnie określić przyszłe zapotrzebowanie

Historia oraz zamówienia pre-order pozwalają nie tylko na lepsze i świadome planowanie zapotrzebowania czy zagospodarowanie powierzchni magazynowych. Dzięki automatyce system wspomaga pracę wszystkich handlowców. Przedłużeniem tej funkcjonalności są magazyny depozytowe (dowiedz się więcej).

Narzędzie do pilnowania płatności spływających od kontrahentów

ewosoftB2B.net Platform to nie tylko system do zamówień, ale również platforma, dzięki której dostawca może motywować swoich partnerów do wcześniejszego opłacania towarów. System umożliwia automatyczne dopasowywanie ceny dla danego klienta na podstawie jego historii płatności czy wielkości zamówień.

Obie te funkcjonalności pozwalają skrócić czas realizacji zamówień, zintensyfikować ich wielkość oraz zautomatyzować proces zamawiania towarów. Platforma łączy się również z usługami obiegu i zatwierdzania dokumentów (zamówień) – ewosoftWORKFLOW.net czy programem partnerskim ewosoftPARTNER.net.

Zobacz Case Study:
Vector Katowice
Bikershop
Firma Handlowa Jacek
Thalgo La Beauté Marine
Mount Blanc

Technologia